ANSMANN E 328 5096          

Lampki nocne i stołowe to rewelacyjne rozwiązanie na udekorowanie swojego wnętrza, któremu można nadawać niepowtarzalny wygląd. Lampki firmy ANSMANN charakteryzują się ceramicznymi elementami ze wstawkami abażurowymi. Zależnie od przeznaczenia lampki, mogą one być różnej wielkości: od małych do naprawdę całkiem sporych lamp dekoracyjnych.

Lampki nocne i biurkowe ANSMANN E 328 5096

Fot. Okazje.info.pl

Lampki nocne i stołowe ANSMANN skonstruowane są z podstawy wykonanej z materiału ceramicznego pokrytego farbą imitującą drewno.

Należy o tym pamiętać przy zakupie, jednakże w utrzymywaniu czystości lampki nie ma większego problemu. Źródłem światła w lampkach firmy ANSMANN są żarówki z trzonkiem E14 bądź E27. Udając się do dowolnego sklepu z akcesoriami bez dwóch zdań dostaniemy żarówki właśnie z takim gwintem. Oczywiście przy zakupie należy pamiętać, iż rzeczywisty wygląd produktów może delikatnie różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach. Różnice głównie mogą odnosić się do farby pokrywającej ceramiczny trzon lampy oraz kształt abażuru. Lampa ANSMANN E 328 5096 to doskonała lampka do sypialny czy salonu, ale dobrze komponować się będzie również w gabinecie.

Bardzo chętnie z produktów firmy ANSMANN korzystają architekci oraz dekoratorzy podczas urządzania i wyposażania wnętrza. Lampy tej firmy nadają niepowtarzalny charakter wnętrzu, sprawdzają się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych.