Eglo Lampa sufitowa Sedilo 91511

Eglo Lampa sufitowa Sedilo 91511 to lampa, która wykonana została ze specjalnego tworzywa elastycznego charakteryzującą się ciekawą strukturą niespotykaną w standardowych propozycjach. Eglo to model sprowadzany na specjalne życzenie klienta. Jego unikalność z pewnością zostanie doceniona przez wszystkich tych, którzy cenią sobie wystrój bogaty w rzeczy, których nie można znaleźć w supermarketach lub innych sklepach.

fot. Eglo

fot. Eglo

Obudowa lampy została tutaj wykonana z metalu, co daje gwarancję odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Kolor obudowy to satyna, która doskonale komponuje się z każdym wystrojem, tak więc charakteryzuje się dużą kompatybilnością, która w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważną cechą poszukiwaną przez potencjalnych klientów. Klosz to tworzywo wykonane w kolorze ecru. Zasilanie na poziomie 230V, ilość źródeł światła 2 x 60W zapewni nam mocne światło o każdej porze dnia i nocy. Średnica 58cm oraz wysokość 17cm dają sporo możliwości.  Eglo Lampa sufitowa Sedilo 91511 doskonale będzie pasować nie tylko do naszego salonu. Umieszczenie lampy w innych pomieszczeniach również będzie dla nas odpowiednim wyborem spełniającym pokładane w nim nadzieje zarówno pod względem praktycznym jak i estetycznym.

Eglo Lampa sufitowa Sedilo 91511 cieszy się zainteresowaniem tych klientów, których nie interesują standardowe rozwiązania zastosowane w swoim domu. Lampa to gwarancja oryginalności oraz wyróżniania się spośród tłumów. Dlatego właśnie coraz większa liczba klientów decyduje się na zlecenie sprowadzenia modelu do swojego salonu. Znajdziesz go w porównywarce cen Okazje.info.