HUE – oświetlenie, które cię zaskoczy

Dobre oświetlenie potrafi ukazać wszystkie walory mieszkania. Dlatego jest ono tak ważne, ponieważ potrafi stworzyć klimatyczny nastrój. To coś więcej niż tylko niwelowanie ciemności. To sposób na wyrażenie siebie. Znasz HUE? To innowacyjny system oświetleń, który został zaprojektowany przez markę Philips. Umożliwia on proste i intuicyjne sterowanie całym systemem niezależnie od tego, gdzie sie znajdujesz. Trzeba przyznać jedno – dzięki temu życie naprawdę staje się prostsze.

HUE – innowacyjny system oświetlenia

Hue to nie produkt, to cała gama i seria, na którą składają się poszczególne części oświetlenia. To jednak coś więcej to możliwość bycia panem światła w swoim własnym domu. Oświetlenie to zapewnia inteligentne sterowanie, które jest w pełni zintegrowane z twoim przenośnym urządzeniem. Dzięki temu masz możliwość dowolnego sterowania światłem nawet wtedy, gdy nie ma Cię w domu. Przydaje się to podczas wyjazdów, ale także wtedy, gdy nadchodzi mrok, a zwierzęta zostają same w domu.

HUE - oświetlenie, które cię zaskoczy

Ponadto HUE posiada również możliwość stworzenia harmonogramu świecenia. Pozwala to ustalić specjalne pory, o których dane źródło światła ma sie załączyć. Dodatkowo posiada opcję malowania światłem, zapewnia dobre samopoczucie oraz można zsynchronizować je z muzyką. Daje to absolutnie niesamowity efekt, który nadaje tajemniczości, ale także i romantyzmu.

Hue to niezwykły system, który zapewnia ci bezpieczeństwo, ale także i pozwoli się rozbudzić lub nabrać energii. Odpowiednie sterowanie zmienia codzienność, nadając mu niezwykłego klimatu. Specjalna, mobilna aplikacja pozwoli Ci odmienić wnętrze za pomocą tylko jednego ruchu. Nie pozostaje nic innego, jak po prostu odkryć HUE.