ITALUX Lido Clio MDE135/1-18

Żyrandol marki ITALUX Lido Clio MDE135/1-18 można aktualnie kupić w dwunastu sklepach internetowych. Ceny wahają się w nich od 79 do 86,10 zł i zdecydowanie są one współmierne do funkcji oraz parametrów technicznych, jakie cechują dane urządzenie. Ta lampa sufitowa do prawidłowego działania potrzebuje wyłącznie jednej żarówki, która niestety nie znajduje się jednak w zestawie, a więc należy zakupić ją osobno. Typem źródła światła jest w tym przypadku E27, natomiast jego moc wynosi 1×60 W. Uwagę przykuwa z całą pewnością niezwykle ciekawe wzornictwo, jakim charakteryzuje się opisywany produkt.

fot. Italux

fot. Italux

Ta lampa składa się z aluminiowego, stożkowego klosza, który został podzielony na sześć segmentów, wewnątrz jakiego znajduje się wspomniana już żarówka. Tymczasem segmenty klosza łączą się ze sobą poprzez podczepienie kolejnego pod poprzedni. Dzięki temu, z jednej strony żyrandol prezentuje się niezwykle atrakcyjnie, a poza tym – świeci on naprawdę przyjemnym światłem. Na uwagę zasługuje fakt, że wysokość lampy można tutaj regulować w granicach od 40 do 130 cm. Klosz ITALUX Lido Clio MDE135/1-18 ma 33 cm wysokości, tymczasem jego średnica wynosi 18 cm.

Produkt dostępny jest w kolorze metalu, a materiałem, z jakiego jest wytworzony to również trwały metal. Producent objął ten produkt rocznym okresem gwarancji. Poza tym, nadaje się on do wielu aranżacji wnętrz, w różnego rodzaju pomieszczeniach.