Kryształowy ŻYRANDOL 30x40cm LUOTI       

Lampy sufitowe, plafony Kryształowy ŻYRANDOL wiszący sufitowy LAMPA 30x40cm LUOTI

Fot. Okazje.info.pl

Szukasz lampy, która podkreśli Twoje mieszkanie? Kryształowe żyrandole to bardzo eleganckie, a zarazem uniwersalne rozwiązanie do dużych pomieszczeń. Zarówno w kuchni, salonie, sypialni czy też gabinecie lampa sufitowa Luoti będzie prezentować się bardzo okazale. Aktualnie dużą popularnością, w szczególności wśród młodych konsumentów, cieszą się stylowe żyrandole z kryształami.

Bardzo ważne są parametry owej lampy sufitowej. Średnica wynosi trzydzieści centymetrów, zaś wysokość czterdzieści cm liczona od sufitu do najniższego kryształu.

Ważne jest, że kryształy polerowane oraz szlifowane są maszynowo. Oczywiście kryształy pochodzą z najwyższej półki, co podkreśla sam producent. Dzięki kryształowym elementom rzucane światło przez żarówkę jest wzmacniane, a efekt oświetlenia jest zadziwiający. Oświetlenie rozchodzi się pod kątem 360 stopni, stąd jest to idealna lampa do dużego pomieszczenia. Jeśli chodzi o montaż, to lampa sufitowa jest lekka i łatwa w montażu, a żyłki montażowe są wykonane z wytrzymałego materiału.

Olbrzymią inspiracją dla klientów jest iluminacja gwiazd przez kryształki, bądź też niesamowity efekt świetlny. Żarówki mogą zostać zamontowane według gustu, zarówno z zimną, jak i ciepłą barwą. Konsumenci najczęściej wybierają barwę zimną, gdyż zwisające kryształy lepiej odbijają promienie świetlne. Firma Luoti zaś szczyci się bardzo dobrymi opiniami klientów oraz długim stażem na rynku zarówno polskim, jak i ogólnoeuropejskim. Ten i inne żyrandole znajdziesz na Okazje.info.