Lampa sufitowa Nowodvorski HEMISPHERE S 4893

Lampy sufitowe Lampa sufitowa Nowodvorski HEMISPHERE S 4893Nowoczesna lampa sufitowa Nowodvorski HEMISPHERE S 4893 to produkt doskonałej jakości, wykonany z wytrzymałych materiałów. Wyjątkowo luksusowy design osiągnięto dzięki zastosowaniu stali malowanej proszkowo na kolor biały i lakierowanej. Jednocześnie wnętrze klosza ma kolor złoty, dzięki czemu efekt luksusu jest spotęgowany. Ponadto złote wnętrze sprawia, że lampa daje wyjątkowo ciepłe, rozproszone i przyjemne dla oka światło. Model ten doskonale sprawdzi się w salonie lub jadalni, a także w każdym innym wnętrzu o klasycznym lub nowoczesnym wystroju.

Lampa mocowana jest do sufitu, a wszelkie związane z tym elementy konstrukcyjne są zakryte elegancką, białą osłonką. Od niej odchodzi biały przewód, w którym znajdują się kable zasilające. Co ważne, przewód ten można z łatwością skrócić, a jego nadmiar ukryć w znajdującej się przy suficie osłonce. Klosz ma tradycyjny, okrągły kształt, a dzięki zastosowaniu stali lakierowanej łatwo można utrzymać go w czystości. Lampa ma solidne mocowania i wygląda bardzo stylowo, pomimo minimalistycznego designu.

Jest to produkt, w którym można zamontować jedno źródło światła E27 o maksymalnej mocy 60W. Co ważne, do lampy pasują nie tylko zwykłe żarówki, ale również energooszczędne oraz LED o dowolnej mocy. Maksymalna długość lampy wynosi 95cm, natomiast jej szerokość to 33cm. Jak już wspomniano wysokość można regulować. Cena lampy nie jest wygórowana i w zależności od wybranej oferty może wynosić od 75zł do 95zł. Przed zamontowaniem takiej lampy warto przeczytać porady na Wiertarka.info.pl.