Lampa sufitowa Philips myLiving 40549/17/16

Lampa sufitowa Philips myLiving 40549/17/16 to nowoczesne, efektowne źródło światła, które doskonale sprawdzi się w salonie, sypialni, czy pokoju dziennym. Maksymalna moc żarówki to 105W, toteż oświetlenie jest bardzo mocne. Oprawa żarówki to E27, więc pasują do niej tylko żarówki z małym gwintem. Lampa posiada regulowane ramię, które pozwala na jej obniżanie lub podwyższanie, w zależności od potrzeb. Ponadto urządzenie jest zgodne ze ściennym regulatorem przyciemniania, dzięki czemu można dowolnie regulować natężenie światła.

źródło: Philips

źródło: Philips

Minimalna wysokość lampy to 40 cm, a maksymalna to 12 cm. Długość i szerokość wynosi 50 cm, natomiast waga 1,970 kg. W zestawie znajduje się lampa halogenowa o barwie ciepłej bieli – 2800K. Źródło światła ma trwałość określoną na 2000 godzin. Zasilanie lampy jest sieciowe i mieści się w przedziale 220-240V i 50-60 Hz. Lampa wykonana jest z metalu, a jej kolorystyka to matowy chrom. Klosz wykonano z tkaniny w kolorze satynowym, dzięki czemu efektownie wygląda we wnętrzach o nowoczesnym wystroju.

Lampka posiada współczynnik IP20  klasę ochronności I. Niewątpliwą zaletą tego oświetlenia jest duży, okrągły kosz, w którego wnętrzu znajduje się mniejszy, chroniący oczy przed oślepieniem. Ponadto lampę można skierować w konkretnym kierunku, co umożliwia podkreślenie wartych wyeksponowania elementów wystroju. Urządzenie jest energooszczędne, a producent zapewnia 2-letnią gwarancję. Wydaje się, że jedyną wadą tej lampy jest jej cena, która jest dość wysoka i wynosi od 950zł do 1100zł.