Lampa wisząca Brevi Eseo

Elegancka i stylowa lampa? Oczywiście, że to możliwe! Dlaczego ktoś miały rezygnować z prostoty oraz stylu? Wystarczy postawić na odpowiedni model, którym jest lampa wisząca Brevi Eseo. Sprawdź ten model i przekonaj się, że jest doskonały własnie dla Ciebie!

Stworzony do salonu

Lampa wisząca Brevi Eseo wykonana jest z dobrych jakościowo materiałów i przeznaczona jest do wnętrz o nowoczesnej stylistyce. Elegancki i stylowy wygląd to z pewnością spory atut tego produktu, lecz jego cena, wynosząca od 530zł do nawet 930zł może odstraszać. Bez wątpienia jest to lampa przeznaczona dla wymagających użytkowników o sprecyzowanych gustach. Metalowe, chromowane, ruchome ramię zapewnia wiele możliwości regulacji, więc można z łatwością przystosować położenie wysokości do własnych preferencji. Abażur wykonany jest z trwałej tkaniny w kolorze czarnym, co wprawdzie efektownie wygląda, ale w praktyce oznacza, iż wszelki gromadzący się na nim kurz będzie bardzo widoczny – nie obejdzie się bez codziennego przecierania miękką szmatką.

Lampy sufitowe, plafony Lampa wisząca Brevi Eseo 37966/30/13

źródło: Brevi Eseo

Maksymalna moc zwykłej żarówki może wynosić 60W, ale można także zastosować energooszczędną świetlówkę z dużym gwintem (E27). Napięcie znamionowe wynosi standardowo 230V. Producent udziela na swój sprzęt 24-miesięcznej gwarancji. Wymiary lampy sufitowej wynoszą: wysokość 1380mm, szerokość 400mm, a głębokość 580mm. Dzięki II klasie ochronności można mieć pewność, że lampa jest bezpieczna w użytkowaniu. Jest to produkt, który posiada zaledwie jeden punkt świetlny, toteż nie sprawdzi się raczej w dużych pomieszczeniach. Generalnie wadą tego produktu jest cena, ale na uwagę zasługuje to, iż dostępne są również inne lampy z tej linii stylistycznej, więc można z łatwością skompletować oświetlenie do salonu, gabinetu, czy innego pomieszczenia.