Lampa wisząca Eleni z przegubowym ramieniem 6054631

Lampa wisząca Eleni z przegubowym ramieniem 6054631 została zaprojektowana do oświetlenia salonu, sypialni lub pokoju dziennego. Typ źródła światła to E27, a maksymalna moc to 60W. Nie jest to dużo, zważywszy na to, że w lampie można umieścić tylko jedną żarówkę. Niemniej, dzięki funkcjonalnemu przegubowemu ramieniu możliwe jest takie ustawienie wiszącej oprawy, aby uzyskać jak najbardziej optymalny efekt w wybranym pomieszczeniu. Dużą zaletą tej lampy są wyraziste kształty, dzięki czemu doskonale pasuje ona do wnętrz o nowoczesnym designie.

źródło: lampenweld.de

Lampa wykonana jest z metalu w kolorze matowego chromu. Klosz lampy wykonany jest z tkaniny w kolorze białym lub szarym i zapewnia równomierne oświetlenie, dzięki czemu każdy element w pomieszczeniu jest subtelnie podkreślony. Istnieje możliwość dokupienia ściemniacza, pozwalającego na dowolne zmniejszenie lub zwiększenie natężenia światła oraz dostosowanie go do aktualnych potrzeb. W zestawie z lampą nie ma żarówki, więc trzeba ją osobno dokupić.

Bez wątpienia największą zaletą tej lampy jest efektowny wygląd oraz możliwość łatwego ustawienia wysokości, dzięki ruchomemu ramieniu. Wymiary lampy to: średnica – 45cm, podwieszenie – 94cm, wysokość klosza to 25cm, a waga wynosi 1,44kg. Można w niej zastosować zwykłą żarówkę halogenową, jak i żarówki energooszczędne. Napięcie robocze wynosi 230V. Cena lampy nie zachwyca, ponieważ kosztuje aż 650-740 zł. W tej kwocie można znaleźć wiele innych, równie efektownych lamp, do których można stosować żarówki o większej mocy niż 60W. Więcej produktów można znaleźć na porównywarce cen Okazje.info.