Lampa wisząca NEKSO

Lampa wygląda bardzo nowocześnie i z pewnością nadaje się zarówno do salonu jak i przedpokoju oraz innych pomieszczeń w domu. Lampa wisząca NEKSO prezentuje się wykwintnie zarówno w klasycznych jak i nowoczesnych pomieszczeniach. Jakość oświetlenia jest bardzo dobra i z pewnością lampa poradzi sobie z oświetleniem nawet większego wnętrza. Mimo nowoczesnej budowy oraz zastosowanej technologi, możemy w jej przypadku używać żarówek energooszczędnych co pozwoli na niemałą oszczędność prądu.

źródło: Markslojd

źródło: Markslojd

Całość wykonana jest ze stali lakierowanej oraz drewna, co kwalifikuje lampę w luksusowych rozwiązaniach do pomieszczeń. Zasilana trzema żarówkami o maksymalnej mocy 60W ( E27). Lampa prezentuje się bardzo ciekawie- skomponuje się zarówno ze stylem minimalistycznym jak i klasycznym. Wybieranie lampy nie jest takie proste jak może się wydawać- musi być wykonana solidnie i jednocześnie dobrze oświetlać wybrane pomieszczenie. Musimy pamiętać, że światło w mieszkaniu jest bardzo ważnym szczegółem wnętrza.

Design bardzo ciekawy, a samo wykonanie lampy jest bardzo solidne co widać na pierwszy rzut oka. Takiego rodzaju lampa jest idealna do wszystkich pomieszczeń. Zobaczmy na to jak doskonale prezentuje się na zdjęciach. Może być wykorzystana jako oświetlenie salonowe, kuchenne czy też łazienkowe. Wybranie lampy nie będzie zatem tak skomplikowane jak może się wydawać. Lampa wisząca Markslojd Nekso 104147 to ciekawa propozycja wykonana z bardzo trwałym materiałów. Doskonała propozycja do mieszkania z duszą. Podobne lampy można znaleźć na tej stronie.