Lampa wisząca LEITMOTIV – wiązka żarówek

Ta lampa w idealny sposób pokazuje jak prostota formy może świadczyć o oryginalności. Surowy wygląd spodoba się osobom ceniącym elegancki minimalizm. Nie ma tu klosza z ekstrawaganckimi zdobieniami, dostajemy za to wiązkę piętnastu żarówek, które skupione razem dokładnie oświetlą każde pomieszczenie. Kupując tą lampę dołączymy do grona osób, ceniących sobie przedmioty eleganckie i funkcjonalne zarazem.

Lampa w industrialnym stylu!

źródło: LEITMOTIV

źródło: LEITMOTIV

Nieco spartański wygląd bez wątpienia zwróci uwagę każdego gościa znajdującego się w naszym domu a siła kilkunastu żarówek zapewni odpowiednią ilość światła. Funkcjonalność tej lampy tkwi w możliwości jej dostosowania. Ma ona długość 160 cm jednak możemy ją dopasować do naszych potrzeb i skrócić nawet o połowę.

Zestaw nie zawiera żarówek ale zastosowany w nim został standardowy gwint przez co nie ma problemu z dopasowaniem żarówek. Możemy zastosować nowoczesne żarówki energooszczędne. Możemy też popuścić wodzę fantazji i użyć żarówek w kilku kolorach nadając naszemu wnętrzu niepowtarzalny klimat. Wszystko zależy tylko od naszej wyobraźni.