LAMPKA NOCNA STAR MASTER – GENERATOR GWIAZD

LAMPKA NOCNA STAR MASTER – GENERATOR GWIAZD to ciekawe i bardzo nowoczesne rozwiązanie do pomieszczeń takich jak sypialnia, pokoik dziecięcy . Bardzo efektowna lampa, która nie tylko daje normalne światło ale generuje na ścianach oraz suficie rozświetlone, gwiezdne niebo. To jedna z bardziej nowoczesnych propozycji do pomieszczeń z charakterem, które jednocześnie stawiają na nowoczesne technologie. Lampa-projektor pozwoli na stworzenie pomieszczenia w którym przebywanie będzie dla nas ogromnie ciekawym przeżyciem.

Gwiazdy w pokoju to nowoczesna propozycja lampy nocnej Star Master, która pozwoli nam na rozświetlenie pomieszczenia gwieździstym niebem. Lampa bardzo ciekawie wygląda i niewiele kosztuje i na pewno doskonale będzie się prezentować w każdym wybranym pomieszczeniu. Wystarczy ją tylko ustawić i włączyć. I tak wnętrze zostanie wypełnione gwiazdami, które pobudzają wyobraźnię i sprawiają, że relaks jest jeszcze łatwiejszy niż do tej pory. Generator pozwala na uzyskanie wielu efektów- wszystko zależy od tego, gdzie dokładnie ją ustawimy. Zobaczmy zatem jak możemy skorzystać z takiej lampy.

źródło: Star Master

źródło: Star Master

Lampa bardzo ciekawie się prezentuje i jest bardzo odporna na uszkodzenia. Po ustawieniu w oknie uzyskamy efekt święcących gwiazd w oknie. Lampka jest bardzo dynamiczna- gwiazdy zmieniają kolory oraz położenie, dzięki czemu nie znudzimy się po kilku minutach użytkowania. Dokładne wymiary lampy to 108mm x 108mm x 117mm. W zestawie znajduje się również mini projektor gwiazd. Doskonały pomysł na prezent jak również na dopełnienie wnętrza ciekawym ozdobnikiem.