Lampy stworzone do Twojego mieszkania

Szukasz nowoczesnych, pięknych lamp stojących? To znakomite rozwiązanie do salonu, które sprawdzi się absolutnie wszędzie. Zapewniają równomierne oświetlenie, pasują podczas czytania, czy oglądania telewizji. Dodatkowo są designerską ozdobą wnętrza. Są po prostu piękne, funkcjonalne i naprawdę ciekawe. Zobacz nasze dwie propozycje niezwykłych lamp stojących, które z pewnością Cię zachwycą!

Brandani SQUARE 55693

To  lampa niezwykła sama w sobie. Model podłogowy jest bardzo designerski, świetnie wyglądający. Wykonany został z materiałowego klosza, ktory chroni żarówkę oraz zapewnia równomierne oświetlenie. Podstawa lampy wykonana jest z drewna i świetnie wygląda. Oprócz tego lampa ta znakomicie prezentować się będzie np. w nowoczesnych, pełnych wdzięku pomieszczeniach czy skandynawskich klimatach – surowych, a jednocześnie pełnych wdzięku. Wymiary lampy to 44 x 44 x 152 cm.

Brandani SQUARE 55693

LaForma JOVIK A806R03

La Forma to lampa podłogowa pochodząca z serii Jovik. Znakomicie się prezentuje, a swoim wyglądem przypomina ciepło domowego ogniska. Ma przytulne, ciepłe światło, które znakomicie wpasuje się w klimat każdego salonu. Dodatkowo jest dość ekologiczna – w całości została wykonana z naturalnych materiałów drewnianych. Świetnie wpisze się w nowoczesne, stylowe wnętrza, ale także skandynawskie czy postindustrialne. Lampa dostępna jest w dwóch kolorach – szarym oraz białym.

LaForma JOVIK A806R03