Lucide Eleni 31459/45/36

Produkt na tyle klasyczny w wyglądzie, że właściwie pasuje do praktycznie każdego wnętrza. Dla kogoś, kto pragnie prostego wykonania, klasycznych dodatków będzie to wręcz idealny zakup. Lampa jest wykonana z metalu, natomiast wykończenie materiałowe. Doskonale nadaje się zarówno do biura, jak i do salonu. Posiada typ źródła światła E27, dzięki temu zakupienie żarówek wcale nie stanowi problemu.

Lampa idealna do wnętrza

"

Wiele osób dokonuje zakupu lamp jednak zupełnie nie zwracają oni uwagi na to, jakiego typu żarówki należy kupować, przez co w późniejszym czasie okazuje się, że pochłaniają one naprawdę bardzo dużo pieniędzy. Lampa jest do przymocowania do sufitu, posiada zginane ramię, dzięki temu można ustawić ją pod takim kątem jaki najbardziej będzie nam odpowiadał. Wysokość lampy to 94 centymetry, dzięki temu doskonale wpasowuje się w każde wnętrze. Średnica klosza wynosi 45 centymetrów. Kolor tkaniny w jakim ten model jest dostępny to albo szary albo kremowy.

W każdym z nich lampa prezentuje się niezwykle okazale, co oznacza, że można ją z powodzeniem zakupić do naszego domu, czy biura. Pomimo tego, że czasami takie lampy kosztują bardzo mało, to jednak problemem będą mogły okazać się koszty związane właśnie z zakupieniem żarówki, która będzie pasowała. Tutaj inwestujemy w porządną jakość materiału z jakiego ta lampa została wykonana, a co za tym idzie możemy być przekonani, że będzie ona nam mogła służyć dłuższy okres czasu. Dlatego warto jest zastanowić się nad jej zakupieniem, a z pewnością dokonamy właściwej decyzji.