MARKSLOJD GRIMMSTAD 105052

Obecnie bardzo wiele osób szuka stylowych lamp ściennych, które oprócz światła, będą stanowiły dekorację domu. Ponadto ważne jest także posiadanie ruchomego ramienia, dzięki któremu można regulować miejsce światła. Wiadomo, że czasami przez tę funkcję stają się one znacznie mniej atrakcyjne, jeśli chodzi o wygląd, dlatego też warto jest zastanowić się nad kupnem MARKSLOJD GRIMMSTAD 105052. Ta lampka posiada nie tylko ruchome ramię, ale również dzięki klasycznemu wzornictwu, prezentuje się niesamowicie ciekawie.

fot. Markslojd

To właśnie jej wygląd, jak i również funkcjonalność sprawiają, że doskonale będzie się mogła sprawdzić zarówno w biurze, salonie czy nawet sypialni. Jest idealnym rozwiązaniem dla kogoś, kto szuka lampy do czytania, dlatego też warto jest zastanowić się nad taką właśnie możliwością. Jeśli chodzi o maksymalną moc to wynosi ona 40 W, dlatego też jest to praktyczny model lampy dla każdego. Rodzaj żarówki jaki pasuje do tego modelu to E27. Lampa jest dostępna w kolorze antycznego srebra, dzięki czemu bez problemu można będzie ją wpasować w praktycznie każdą aranżację wnętrza. Lampa posiada kabel z wtyczką, dzięki czemu bez problemu można w krótkim czasie zamontować w określonym miejscu.

Z całą pewnością jest to rzecz, która idealnie nadaje się również na prezent, czy też do montażu w garażu, gdzie dobre oświetlenie również jest niezbędne. Lampa jest bardzo praktyczna, przez co pasuje do większości wnętrz. Jeśli chodzi o koszt zakupu tego modelu to wynosi on niewiele ponad 200 złotych – poszukaj lampę na Okazje.info.