Mieszkanie pod chmurami – niezwykłe lampy do Twojego domu

Szukając nietypowego oświetlenia do swojego domu, warto postawić na coś naprawdę niezwykłego. Liczą się nie tylko błyszczące żyrandole, ozdobione kamieniami czy szklanymi kulkami. Wybierz modele, które są zupełnie inne – cudowne, sufitowe lampy w kształcie chmur z pewnością odmienią każdą sypialnię, salon czy dziecięcy pokój!

Studio Italia Design Nuvola SO4 Mini

Ten model to niezwykła oprawa sufitowa, która zapewni Twojemu wnętrzu niezwykły wygląd. Lampa zapewnia rozproszone, delikatne i jasne światło. Dodatkowo ilekroć nie spojrzysz w górę – poczujesz się jak pod prawdziwym niebem. Co więcej – model ten posiada również specjalny silniczek, który sprawia, że lampa porusza się, jak gdyby w rzeczywistości sunęła po błękitnym niebie. Dzięki temu uzyskujemy naprawdę niesamowity efekt. Model ma również podwójny włącznik. Wykonany został z watoliny akrylowej, która jest lekka, pięknie się prezentuje, a ponadto jest ognioodporna.

Studio Italia Design Nuvola SO4 Mini 43004

MANTRA EOS 1883

To również bardzo ciekawa lampa w kształcie chmury, jednakże o zupełnie innym wyglądzie. Ten model został wykonany w całości ze szkła – jest nowoczesna, zapewnia rozproszone światło i świetnie się prezentuje. Wewnątrz znajdziemy cztery źródła oświetlenia o mocy maksymalnej 13 W każdy. Zawieszona na suficie lampa wygląda niczym chmurka na niebie. Żarówki, których należy do niej użyć powinny posiadać gwint E27.

MANTRA EOS 1883

Pa Design NUAGE PA78 NuageL

To najtańsza propozycja,  która wykonana została ze specjalnego, gniotącego się materiału Tyvek. Jego zaleta jest to, że nie drze się, nie żółknie, a dodatkowo można go myć przy użyciu zwykłej, wilgotnej gąbeczki. Zapewnia ciepłe, rozproszone światło, które idealnie nadaje się do każdego pomieszczenia, w tym również i dziecięcego pokoju. W środku powinna znajdować się jedna żarówka E27 o mocy 15W. Zerknijcie również na wpis pt. „Z głową w lampach a może w chmurach”, aby sprawdzić, co o tych niezwykłych lampach sądzą specjaliści z zaprzyjaźnionej strony designerskidom.

Pa Design NUAGE PA78 NuageL