Nowoczesne lampy, które sprawdzą się w designerskim wnętrzu

Masz nowoczesne, designerskie wnętrze? Szukasz oświetlenia idealnego? Postaw na te modne i bardzo ciekawe lampy sufitowe, które znakomicie się sprawdzą! Zapewniają rozproszone, ciekawe światło, a dodatkowo tworzą wyjątkowy nastrój. Zobacz dwie propozycje niezwykłych i ciekawych modeli lamp wiszących i znajdź cos idealnego dla siebie!

Azzardo SILVER BALL 18 LP5034-S

Azzardo Silver to absolutnie olśniewająca ogromna lampa z kloszem o szerokości 18 cm. Jest bardzo precyzyjnie wykonana, stworzona z materiałów o najwyższej jakości. Świetnie sprawdzi się we wszystkich nowoczesnych wnętrzach, w których czujesz się wyjątkowo. Oprawa znakomicie wygląda pojedynczo, ale także i w zestawieniu z kilkoma innymi, takimi samymi modelami.

Lampy sufitowe AZZARDO Lampa wisząca SILVER BALL 18 LP5034-S

Tworzy niesamowity efekt, dodając jednocześnie charakteru. Lampa posiada sześć źródeł światła, dzięki czemu zapewnia optymalne oświetlenie całego wnętrza. Dodatkowo jej wysokość można regulować poprzez zmniejszanie i wydłużanie przewodu. Świetnie sprawdzi się w pokoju dziennym, ale także i kuchni. Model ten znaleźć można na Okazje.info.

Azzardo AMBER MILANO 2285-5P

Azzardo Amber to wyjątkowa lampa, która została wykonana z materiałów takich, jak szkło, metal oraz chrom. Ma unikalny design, a jednocześnie sprawdzi się w klasycznych wnętrzach. Jest nowoczesna, a mimo to znakomicie się prezentuje.

Lampy sufitowe AZZARDO Lampa Wisząca AMBER MILANO 2285-5P

Oprawy świetnie wyglądają w pojedynczym zestawieniu, jak i ciągu modeli. Lampa posiada pięć źródeł światła, a wysokość klosza wynosi w największym momencie 23 cm. Zobacz także inne ciekawe modele lamp sufitowych: http://www.okazje.info.pl/dom-i-ogrod/lampy-sufitowe/.