NOWODVORSKI GIULIA ZWIS 4087        

Lampy sufitowe NOWODVORSKI to ekskluzywna kolekcja lamp, które znajdą swoje miejsce w każdym miejscu w domu. Będą świetnie wyglądać zarówno w sypialni, salonie czy też kuchni. Biorąc pod uwagę aktualne upodobania, lampy sufitowe tej firmy rewelacyjnie sprawdzają się w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach. Linia produkcyjna modelu to TECHNOLUX, zaś seria to MODERN. Lampa idealnie nada urok każdemu wnętrzu, dzięki niepowtarzalnemu oraz oryginalnemu kształtowi.

Dane techniczne modelu NOWODVORSKI GIULIA ZWIS 4087 prezentują się następująco: wysokość 100 cm, średnica 36 cm, źródło światła – żarówki z gwintem E27, maksymalnie 60W, materiał – aluminium. Warto pamiętać, że lampy są sprzedawane bez żarówek. W środku lampa pokryta jest emulsją imitującą złoto, zaś z zewnątrz pokryta jest matową czernią. Kształt przypomina poniekąd trąbkę. U nasady jest ona wąska, wręcz strzelista. Idący dalej trzon lampy rozszerza się tworząc prawie półkole na końcu. Dostępne również są inne warianty kolorystyczne, dlatego warto zapoznać się z pełną ofertą dostępną na stronie internetowej producenta. W pełnej ofercie firmy znajdziemy również inne modele z serii MODERN.

Lampy sufitowe NOWODVORSKI GIULIA ZWIS 4087

Fot. Okazje.info.pl

Rozprzestrzenianie światła jest jednolite, gdyż światło pochodzące z żarówki na swojej drodze nie napotyka żadnych przeszkód. Zależnie od żarówki możemy osiągnąć światło o barwie zimnej, jak i ciepłej. Zależnie od wnętrza warto wybierać kolor światła, jednakże ze złotym kolorem o wiele lepiej komponuje się barwa ciepła. Tą i wiele innych lamp znajdziesz na Okazje.info.