Nowodvorski plafon VIPER 6641

"

Platforma sufitowa, która sprawia, że wnętrza nabiera charakteru. Gdzie właściwie można umieścić coś takiego? Z pewnością będzie się mogło idealnie sprawdzić w różnego rodzaju biurze projektowym, gdzie pomimo wszystko porządne oświetlenie wydaje się sprawą wręcz priorytetową. W każdym biurze projektowym musi znajdować się odpowiednie oświetlenie, dzięki któremu można będzie oglądać projekt nawet po zmroku.

Ważniejszą sprawą wydaje się fakt, by można było różnie ukierunkować źródła tego światła, ponieważ w zależności od naszych potrzeb można będzie je w jakiś sposób ustawić. Takie możliwości daje właśnie ta lampa. Posiada klosz o wysokości 24 centymetrów, a sama jest szeroka na 165 centymetrów oraz wysoka na 90 cm. Dlatego też z powodzeniem będzie się nadawała do różnego rodzaju pomieszczeń.

Cena jest przystępna, gdyż nie przekracza stu złotych. Wiele osób bardzo dużą uwagę zwraca na budżet jaki jest przeznaczony na poszczególne elementy wyposażenia, dlatego też w tym przypadku cena wydaje się naprawdę w porządku. Lampa jest dostępna w kolorze czarnym lub białym. A sam klosz jest pokryty materiałem, dzięki temu jest łatwy w utrzymaniu w czystości. Najważniejszą cechą jaką posiada właśnie ta lampa jest regulacja kąta nachylenia światła. Wiadomo, że w zależności od danego projektu, czy też pracy jaką aktualnie wykonujemy nasze zapotrzebowanie jest zróżnicowane.

Całość prezentuje się niezwykle estetycznie, dzięki temu można ją umieścić zarówno w salonie, jak i w profesjonalnym biurze projektowym. Plafon znajdziecie w porównywarce cen Okazje.info.