Świecące kulki cotton balls – sposób na przytulne wnętrze

Moda na cotton balls przybyła do nas z dalekiej Azji i na dobre zadomowiła się w Polsce. To ozdobne oświetlenie wnętrza, przypominające lśniący wieniec wspaniale prezentuje się w każdym pomieszczeniu. Możemy umieścić je w salonie, sypialni, a także powiesić nad dziecięcym łóżeczkiem, aby cieszyć się niesamowitym nastrojem.

Gdzie powiesić Cotton Balls?

Kulki Cotton Balls

Okazje.info

Ta oryginalna ozdoba wygląda doskonale w każdym wnętrzu. Jeśli jednak zależy nam na uzyskaniu konkretnego efektu, to nie bez znaczenia jest wybór odpowiedniego miejsca. Kuleczki umieszczone wokół stołu wyczarują niezwykłą atmosferę w czasie świąt i otulą blaskiem podczas romantycznej kolacji. Świecącymi kuleczkami można ozdobić także lustro, kominek lub przedmiot, na który chcemy, aby zwrócono uwagę. Cotton Balls umieszczone w pobliżu dziecięcego łóżka sprawią, że pokój stanie się bardziej przytulny, a kojące światło ułatwi maluchowi zasypianie. Dużym ułatwieniem jest to, że te elementy wystroju wnętrz występują w wielu kolorach, dlatego można je dowolnie łączyć. W ten sposób stworzenie idealnego Cotton Balls, wprowadzającego niesamowity nastrój do mieszkania, zajmuje tylko chwilę. Warto spojrzeć na piękne modele Cotton Balls na Okazje.info.

Jak zamontować Cotton Balls?

Subtelne światło, uzyskane za pomocą Cotton Balls może być wykorzystywane zarówno w dzień, jak i wieczorem. Montaż nie sprawia żadnych trudności, a każdy zestaw zawiera praktyczną instrukcję, dzięki której błyskawicznie zamontujemy tę piękną ozdobę. Cotton balls trzeba naciąć w środku, tak, aby powstało miejsce na żarówkę. Do każdej kuli trzeba włożyć żarówkę i odrobinę rozciągnąć kabel, aby się wyprostował. Gotowe! Teraz można powiesić ozdobę w wybranym miejscu i cieszyć się ciepłym, delikatnym światłem.