Żyrandol SILLY Gypsy SY100772MC

Niezwykły żyrandol, który wbrew dzisiejszym trendom nawiązuje do barokowego przepychu. Niecodzienna gra barw i kształtów ożywi i wprowadzi weselszy nastrój do każdego pomieszczenia bez względu na to czy to będzie salon czy pokój naszego dziecka. To wszystko sprawia, że ten żyrandol jest jednym z najciekawszych produktów wystroju wnętrz dostępnych na rynku.

źródło: Silly

źródło: Silly

Produkt ten jest skierowany do osób wesołych, podchodzących do życia z dystansem a także do tych, którzy nie podążają za obecną modą ale chcą mieć w domu przedmiot intrygujący i zwracający na siebie uwagę. W przeciwieństwie do pozostałych żyrandoli, ten może stanowić niezwykłą ozdobę także w ciągu dnia, kiedy to promienie słońca, przenikając przez kolorowe elementy, będą tworzyć na ścianach pokoju niezwykle ciekawą grę świateł. Ciepłe barwy poprawią nam nastrój i pozwolą wypocząć po ciężkim dniu.

Żyrandol posiada pięć ramion na końcu których znajdują się miejsca do mocowania żarówek o standardowym gwincie a więc nie będzie stanowiło problemu wykorzystanie nowoczesnych energooszczędnych świetlówek. Uwagę zwraca także bardzo atrakcyjna cena. Jest to coś niezwykłego szczególnie jeśli zwrócimy uwagę na fakt jak niezwykłym gadżetem jest ten przedmiot. Powinny go w szczególności nabyć osoby chcące pokazać swój ciekawy gust a także te, które chciałyby się wyróżnić w towarzystwie.